quadomen@o2.pl
   
  Świat Quadów
  Gdzie się spotykamy?
 

 Są takie miejsca...
Których szukamy...


Gdzie warto wracać?



Wypowiedz się na naszym forum gdzie według ciebie warto wybtać się na quadach?
 
 Jeszcze w grudniu tego roku będziemy chcieli spotkać się w górach w masywie Śnieżnika. -Kotlina Kłodzka.
 Wyruszamy z Międzygórza i docieramy przed wieczorem do bramy nieba - na Śnieżnik. Docieramy tam drogą krętą, błotnistą, skalną, nurtem rzeki i po ośnieżonych podjazdach. Wbijamy się w las zaraz po starcie...
  W schronisku będzie czekać gorąca kawa i bigos:-) 
 
Znajdzie się piwo, bigos i miła obsługa...

                       
i dobry przewodnik.....



 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (18 wejścia) tutaj!  
 
Jak się ubrać,gdzie jeżdzić i czym jeździć aby nie było to przykre doznanie? Wiele takich pytań i odpowiedzi tu znajdziecie. Bądź naszym gościem i wstąp do naszej społeczności. quadomen@o2.pl Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja