| Nawigacja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Są takie miejsca...
Których szukamy...
Gdzie warto wracać?
Wypowiedz się na naszym forum gdzie według ciebie warto wybtać się na quadach?
Jeszcze w grudniu tego roku będziemy chcieli spotkać się w górach w masywie Śnieżnika. -Kotlina Kłodzka.
Wyruszamy z Międzygórza i docieramy przed wieczorem do bramy nieba - na Śnieżnik. Docieramy tam drogą krętą, błotnistą, skalną, nurtem rzeki i po ośnieżonych podjazdach. Wbijamy się w las zaraz po starcie...
W schronisku będzie czekać gorąca kawa i bigos:-)
Znajdzie się piwo, bigos i miła obsługa...
i dobry przewodnik.....
|
|
|
|
|
|
| |
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (18 wejścia) tutaj! |
|
|
|
|
|
|
|