quadomen@o2.pl
   
  Świat Quadów
  Pierwsze kroki z quadem
 
Zima!
Idealny czas na quady:-)
Śnieg wyrzucony w powietrze skrzący się mrozem to widok zapierający dech w piersi nie tylko kobiety:)
 Taką kąpiel śnieżną zażyłem w ostatni weekend gdy były najniższe temperatury tej zimy. Za to pogodą w ten dzień była śliczna.
 Taniec na lodzie, poślizgi na zaspach śnieżnych,  tunele wyrzeźbione przez koła pięknie nosiły:) to super okres na to szaleństwo! Polecam.
 On już dzisiaj poszalał...

 
 Witaj Quadowiczu. Jeśli szukasz porady od czego zacząć to dobrze trafiłeś!
  Jeśli nie stać cię na markowy nowy sprzęt to nie "spadnij" na "chińczyka". Kup lepszy uzywany sprzęt markowy... Niż chińską podróbę ATV. Wyglądają ciekawie ale nie mają materiałów, które mogą pracować w ekstremalnych warunkach...



  Pierwsze często stawiane pytanie:
Jak ma wyglądać mój quad?
Nie wiem? Ale wiem jak ma nie wyglądać:

                                  

 
  Gdy siadamy na quada to dobrze jeśli stajemy się jednym ciałem. Jeżeli już jesteś na tym etapie, to co może dziać się dalej ?
                                  


 Po tych pieszczotach powiedzmy sobie od czego zacząć. Po pierwsze czy już dokonałeś wyboru i chcesz być z quadem na dobre i na złe? Następnie; Czy będziesz umiał żyć bez quadów?
  Jeśli nie, to zadajmy sobie kolejne pytanie: Co się może z nami stać bez quadów?


  Zacznijmy od nowa:
Jak zacząć jeździć na quadzie, jaką ustawić pozycję?

  Jak to było w moim przypadku?
  Pewnego dnia przyjechała siostra i przywiozła  ze sobą quada. Wtedy, używając wielu sposobów nie udało mnie się posadzić na quada. Twierdziłem,że to szaleństwo i chore. Że to pewny wypadek i że tym się nie da jeździć. Trwało to prawie rok jak przechodziłem koło quadów i nie rozumiałem jak można na tym czymś jeździć? Mało tego, twierdziłem,że nie wydał bym na to coś ani centa. Gdy moja rodzina znajomi wszyscy,którzy jeździli quadami zrezygnowali ze mnie twierdząc, że ja nigdy na quada nie wsiądę to wtedy tylko raz mój brat wyciągnął mnie na luźny spacer quadem i sam nie wiem dla czego na niego wtedy wsiadłem? Zakopaliśmy się wysoko w górach w błocie, wjechaliśmy w miejsce gdzie jak nie dali byśmy sami radę to traktorem(który na pewno by tam nie dojechał) by nas nie wyciągnęli. To właśnie wtedy poczułem WOLNOŚĆ!, prawdziwą męską zabawę!
  Dzisiaj każda wolna chwila poświęcona jest quadom, to moja pasja, to mój cel to mój sposób na życie!
  Zacząłem widzieć sens życia i coś czego nie umiem wam opisać.Czuje to każdy kto już dosiadł quada i razem stawili czoła temu czego nie znamy i nie zawsze się spodziewamy!
  Zapraszam do zabawy ...
 

         quadomen@o2.pl  

     Mam już swojego quada!

     Zaczynam życie
        bez barier!!!


Teraz dosiadam go i jadę w plener. Góry, wzniesienia, pola, lasy, drogi polne, nic nie stanowi dla mnie przeszkody.



Jaki quad?
Wybrać" chińczyka",czy markowy sprzęt? Co daje bezpieczeństwo w ekstremalnych warunkach?


 

Rozsądek?
  Czy rozsądek musi się kończyć gdy wsiadasz na quada?


Tak,na quadzie się kończą wszystkie nasze problemy, "GDZIEŚ" je zostawiamy...
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (1 wejścia) tutaj!  
 
Jak się ubrać,gdzie jeżdzić i czym jeździć aby nie było to przykre doznanie? Wiele takich pytań i odpowiedzi tu znajdziecie. Bądź naszym gościem i wstąp do naszej społeczności. quadomen@o2.pl Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja