| Nawigacja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Tak było ostatnio:-)))











Wpisują się do naszej księgi quadowicze, każdy kto wbił się w las, błotko, górę zdobył prawie na plecach, podjechał rzeką do celu, uciekał quadem przed... itd.
1. Przewodnik: Quadowomen
Od quadomena:
Szukamy jej następczyni, czy jest ktoś chętny?
2. Quadomen :
3.Łukasz:

Gość wie co robić na quadzie, wymiata w nie samowity sposób, pomyka tak, że inni wymiękają...
Żeby pojeździć jedzie samochodem 1200km i zaraz wskakuje na quada. Wtedy odlatujemy!!!

4.Romek.
To quadomen legenda. Człowiek, który wyleciał głęboko w lesie z quadem, sam sie pozbierał i dojechał na manualnej skrzyni b. do najbliższego domostwa... Problem miał taki,że nogę złamał nad kolanem i z otwartym złamaniem to zrobił.
jak by nie dał rade wykrwawił by się na maksa. Jak do nas przyjedziecie to go poznacie. Ostatnio widziany w Międzygórzu. Wraca po kolejnej operacji do zdrowia. Trzymajcie za niego kciuki. Przyda mu się:-)
5.Tomek: tsz2@o2.pl

Od quadomena: To wampir, ma 150 000 lat.
Lata tu i tam, ale nie znane jest miejsce w którym umrze:-)
6.Przemek przszpakowski@gmail.com

Od quadomena: To fachowiec.
Siadł na quada i pomimo że to był "chiniol" to kręcił się do okoła jak bączek:-) Dorastał na quadzie. Jeździł z fachowcami na dwóch kołach i teraz tak jeździ:-)
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
|
|
|
|
|
|
| |
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (15 wejścia) tutaj! |
|
|
|
|
|
|
|