
Jak zacząć?

Jak skończyć...

Nie pozwalaj odwracać twojej uwagi

JAK SIĘ UBRAĆ?

Przyroda i my... .

Każdy z nas ma swoją drogę... musi tylko wytrwale podążać do celu...
Podzielcie się swoimi przeżyciami na quadach. .Jesteśmy elitą wśród elit - ekstremalnych sposobów spędzania czasu...
Ok..
To te pikantne mamy za sobą:-)
Co tu mamy?
Zobaczmy quady ze strony,która powinna nas interesować:

To znaczy,że dobrze obudowany quad może przetrwać więcej. To znaczy,że jeżeli wiemy do czego są mi potrzebne możliwości quada i co mogę z nimi zrobić to wtedy zaczynam wykorzystywać urok jazdy na quadzie.
Co zatem trzeba zrobić aby quad nie odmówił posłuszeństwa?
Nie można kupić "chińczyka"  )) jeżeli chcesz jeździć wszędzie a nie po gazety i po blokowisku straszyć ludzi :-(((.
Ostatnio dwoje quadowiczów na swoich maszynach sptkali się na niewidocznym zakręcie w leśnym zagajniku. Z maszyn nie zostało zbyt wiele... Zabrakło wyobraźni i kontroli nad sobą samym.
Jak to zmienić? Są miejsca w których nikomu nie przeszkadzamy. Wiem, że nie dogodzimy wszystkim. Zapewne i tak znajdzie się osoba, która będzie widziała w nas wroga i to jej problem. Ale póki co, robimy swoje. Tzn. Nie jeżdzimy po zieleńczch miejskich bo po co je niszczyć? Nie przeganiamy na chodnikach, drogach i szlakach górskich pieszych i turystów. To dla nich zrobiono te ścieżynki, którymi jeździmy - nieraz :-) ( Nie wolno!)
Drogi dla spacerów rodzinnych obroni policja bo tam też nas nie chcą... .
Coraz częściej widze jak z lasu wyjeżdza policja. To znaczy że nas tam nie ma:-) W niejednej leśniczówce organizują polowania na quadowiczów. Co to oznacza,że jednak nasze miejsce jest na torach przeznaczonych dla nas.
Jeden z takich torów powstanie własnie pod Gliwicami. Co wy na to?
|